Get Adobe Flash player

Czy chcecie Państwo mieć wpływ na funkcjonowanie

swojej nieruchomości i jej otoczenia?


Zapraszamy do aktywnego udziału

w zebraniach informacyjnych.


Dla wszystkich przybyłych omówimy:

- realizację wniosków z ubiegłorocznego zebrania,

- plany remontowe i inwestycyjne,

- ważne dla Państwa sprawy administracyjne,

- otrzymaną kartę rozliczeniową.


Podczas zebrania będzie można złożyć pisemne wnioski dotyczące nieruchomości i osiedla.


HARMONOGRAM ZEBRAŃ:


Termin zebrania Miejsce Nieruchomość

10.02.2017 r. - piątek


- godz. 17.00

Sala widowiskowa

Spółdzielczy Dom Kultury

Aleja Pokoju 11c

 

  Polna 11a, 13

  Al. Pokoju 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 13

  ul. Krakowskie Przedmieście 4, 6, 8, 12

  ul. Jana Pawła II 33a, 35a, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51

  ul. Leszka Czarnego 1, 3, 5

  ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 3a, 7, 11, 13, 15

  ul. Władysława Broniewskiego 32, 34, 36, 38, 40, 40a, 40b, 40c

  ul. Warcka 4

  ul. Wyzwolenia 7

  ul. Zajęcza 3, 5


informacja urok2016 1
informacja urok2016 2
informacja urok2016 3
informacja urok2016 4

UROK ZIELENI W SPÓŁDZIELCZEJ PRZESTRZENI 2016

Konkurs organizowany przez Sieradzką Spółdzielnię Mieszkaniową od 2004 roku.

Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, iż wybrano laureatów
XIII edycji konkursu :

W kategorii BALKONY:

I miejsce: Godlińska Marianna ,Rynkowska Zdzisława,

II miejsce: Banaś Krystyna , Mikołajczyk Edyta,

III miejsce : Kęsiak Maria, Kruczkowska Agata, Sularz Anna, Rec Jadwiga,

Wyróżnienia: Dobrzyńska Magdalena, Małecka Józefa, Trzeciak Emilia.

 

W kategorii LOGGIE:

I miejsce: Miller Marianna, Szablewska Teresa,

II miejsce : Baranowska Kazimiera ,Nowak Bożenna, Przybysz Violetta, Szpruta Halina ,

III miejsce : , Bąbka-Horbacz Elżbieta, Dulas Marzena , Halamus Lilla , Klinicka Maria, Stama Ewa, Zielińska Elżbieta, Zimoch Bogdan,

Wyróżnienia : Bronka Maria, Juchner Agnieszka, Jura Ryszarda, Lewińska Janina, Matusiak Barbara, Pawlak Barbara, Pietrzak Grażyna, Podsiadła Janina.


W kategorii TEREN:

I miejsce: Hajdas Stanisław, Krupa Stanisław,

II miejsce: Gajewska Stanisława ,Koropacka Maria, Kurczbuch Tadeusz, Makówka Jacek, Mosek Krystyna,

III miejsce: Antczak Bohdan, Bartosik Stanisława, Czyżak Krystyna, Janas Zdzisława, mieszkańcy bloku przy ul. Wilamowskiej 14 w Szadku , Mosek Krystyna, Pawlak Andrzej,

Wyróżnienia: Ciepłuch Marianna ,Dombrzalski Janusz, Kubiczak Wanda, Pacyna Maria, Rodziewicz Anna, Szafarz Maria, Śnieg Anna.

W kategorii DUETY:

Nagroda: Kaczmarek Katarzyna, Kucharska Teresa, Łukomska Natalia, Piniarska Jadwiga .

 

NAGRODY SPECJALNE:

Falis Teresa, Stanisław Hajdas.

 

LAUREATAMI MIESZKAŃCÓW zostali /ogółem 655 ważne głosy/:

Bohdan Antczak      24,12 % głosów

Maria Bronka           14,50 % głosów

Uroczystość rozdania nagród laureatom konkursu odbyła się w dniu 26 września 2016 r.
o godz.16.00 w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury, podczas której odbyło się losowanie
NAGRODY NIESPODZIANKI wśród osób biorących udział w głosowaniu na Laureata MIESZKAŃCÓW. Nagrodę wylosowała p. Karolina Powałka z Sieradza.

LAUREATOM DZIĘKUJEMY ZA PODNOSZENIE ESTETYKI ZASOBÓW SSM i SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!.

                                                                   Rada Nadzorcza i Zarząd Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Zdjęcia z uroczystości rozdania nagród laureatom konkursu.

oswiadczenie zarzadu email

Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że na podstawie Statutu Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej - §12

wpisowe1
wpisowe2

600x80v4

IMG_6562.jpg

 

logo nieruch
awariesieradz
awarieblaszki
awariaszadek
awariewarta
Spółdzielczy Dom Kultury - wynajem sal

220x190 7zl

kign